www.cvonline.hu

Jövedelem-elszámolási szakelőadó (Budapest)

  • Company_icon MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Jövedelem-elszámolási szakelőadó

Helység
Budapest
Terület
Emberi erőforrás (humán)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Feladatok

  • SAP rendszerben számfejti a munkavállalók rendszeres és változó jövedelmeit, járandóságait, a vonatkozó szabályok és a munkavállalók nyilatkozata alapján
  • biztosítja a munkavállalók és egyéb jogviszonyban állók jövedelmét, egyéb juttatásait terhelő levonások naprakész ügyintézését
  • a munkaviszonnyal kapcsolatos jövedelem-elszámolási dokumentumok, igazolások biztosítása
  • biztosítja az elszámolás alapbizonylatául szolgáló okmányok, valamint munkavállalói nyilatkozatok megőrzését és iktatását
  • a munkavállalók megbízásából - az éves személyi jövedelemadó elszámolás során - elkészíti a jövedelemadó elszámolást az SAP rendszer által biztosított program szerint, valamint kiadja a szükséges igazolásokat az önadózók részére

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (gazdasági vagy humán jellegű)
  • gazdasági vagy humán szakirányú felsőfokú tanfolyam
  • jövedelem-elszámoláshoz kapcsolódó munkaügyi jogszabályok ismerete
  • számviteli és adótörvények ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • 3-5 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • SAP HR modulok kezelésében szerzett gyakorlat
  • letiltási, levonási gyakorlat

Amit ajánlunk

  • barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • széleskörű juttatási csomag
  • segélyezési rendszer, képzési lehetőség
  • bruttó bér 3%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • szakmai kihívásokban gazdag tevékenység
  • korrekt munkafeltételek
  • rugalmas munkarend

A jelentkezés módja:
Amennyiben felkeltettük érdeklédését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a Jelentkezés gombra kattintva.

2017.11.23.

Bővebb felvilágosítást ad
Szücs Anna 1/511-4132 / 01/41-32

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Pénzügyi elemző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű