Jövedéki ügyintéző/Kereskedelmi ügyintéző - Veszprém (Referenciaszám: VP-1686)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 1075213

Feladatok:

  • Külföldi beszállítókkal kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Dokumentumkezelés

Elvárások:

  • Jövedéki termékek (alkoholos italok) adminisztrációjában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépkezelés
  • Angol nyelvismeret, minimum középfokú szinten
  • Külföldi beszerzésben szerzett tapasztalat előny

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus munkahely
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy élelmiszer nagykereskedelmi vállalkozás részére toboroz kereskedelmi ügyintéző munkatársat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő