www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 832453
lejárt
Tech People FEJLÉC

Tárolás, raktározás területén tevékenykedő cég munkatársat keres az alábbi pozícióba:

JÖVEDÉKI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

•    ügyfelekkel való napi kapcsolattartás
•    okmányok szakszerű kiállítása, benyújtása, elektronikus jelentések beküldése
•    az előírt nyilvántartások vezetése, a napi operatív feladatok ellátása
•    közreműködés az illetékes hatóságok által végzett ellenőrzéseknél
•    statisztikai adatok szolgáltatása

Elvárások:

•    érettségi bizonyítvány
•    OKJ-s jövedéki ügyintéző szakképesítés
•    felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel)
•    jövedéki adóraktári nyilvántartó program használatának ismerete
•    önálló munkavégzés
•    „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

•    Luxor nyilvántartó program ismerete
•    szakmai gyakorlat
•    vámügyintézői képesítés

Amit kínálunk:

•    versenyképes jövedelem
•    egyéb juttatások
•    biztos háttér
•    hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát a BÉRIGÉNY megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC