www.cvonline.hu

Jövedéki- és logisztikai ügyintéző

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Munkavégzés helye: Budapest

Elvárt nyelvtudás: Angol

Munkakör, feladatok, elvárások:

Magyar tulajdonú, jövedéki termékek beszerzésével és értékesítésével foglalkozó cég jövedéki- és logisztikai ügyintéző pozícióra keres új munkatársat.

Feladatok:

  • Jövedéki ügyintézői folyamatok ellátása (nyilvántartások vezetése, havi zárások, zárjegyezési folyamatok koordinálása és adminisztrálása),
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel,
  • Áru rendelés,
  • Fuvarszervezés,
  • Fuvarok dokumentálása,
  • Magyar nyelvű címkék megrendelése,
  • Napi, heti, havi riportok készítése,
  • Számlák iktatása és igazoltatása,
  • Ügyvezetés asszisztenciája,
  • Készlet kezelés.

Elvárások:

  • középfokú végezettség,
  • angol kommunikáció szintű ismerete szóban és írásban egyaránt,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • precíz, nyitott személyiség.

Előny:

  • jövedéki ügyintézői végzettség.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem.

Magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő