Jön az anyós a vasárnapi ebédre? Menekülj Te is a munkába! :)

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 1038372

- "Hétköznap végezhető munkát keresek." - "Vasárnap lett, maradhat?" Ha kell egy jó indok, hogy miért nem vagy otthon a vasárnapi ebédnél, akkor jelentkezz nálunk!
Feladatok:

  • Tudj bánni a pénzzel
  • Töltsd fel a polcokat termékekkel
  • Segíts az árazásban és áruátvételben
  • Varázsold élvezhetővé a vásárlást szakmai tudásoddal

Elvárások:
  • Akarj dolgozni
  • Érdeklődj a kereskedelem iránt
  • Tudj csapatban dolgozni
  • Legyél kedves és barátságos a vásárlókkal

Juttatások:
  • Alternatívát nyújtunk a pénzkeresésre
  • Kibúvót a vasárnapi kötelezettségekből
  • Felmentést a sütés-főzés alól
  • Egy szóval egy nyomós indokot adunk, mely bármire felhasználható

Előnyök:
  • Ha dolgoztál már kereskedelemben

  • Ha szereted, hogy sok pénz fut át a kezeid között, szeretsz rendszerezni, pakolászni, akkor itt a helyed! Jelentkezz a megadott e-mail címen!