www.cvonline.hu

Jogtanácsos/Jogi előadó

  • A hirdetés 6 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység
Budapest
Terület
Jog
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • a belső normarendszer jogi kontrollja, vállalati szintű utasítások, szabályzatok elkészítése, utasítástervezetek véleményezése, a törvényes működés biztosításához szükséges jogi feltételek meghatározása, érvényesítése
  • szerződéskötési rendszer társasági szintű jogi felügyelete, a szerződéskötések jogi támogatása
  • a vállalat szerződéseinek elkészítése, véleményezése
  • a társaság teljes körű jogi képviselete; peres és a peren kívüli képviselet ellátása
  • jogi tanácsadási, illetve komplex jogi szolgáltatási tevékenység ellátása
  • versenyeztetési, közbeszerzési eljárásokkal összefüggő jogi szakértői tevékenység ellátása
  • jogszabálytervezetek véleményezése, jogszabályok kiadására, módosítására vonatkozó javaslatok kidolgozása, a szakmai vélemények koordinálása
  • nemzetközi kapcsolattartás

A munkakör betöltésének feltételei

  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • szakirányú felsőfokú végzettség (jogász diploma)
  • min. 2 év nagyvállalatnál vagy ügyvédi irodában, polgári jogi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintq számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • további nyelv(ek) ismerete
  • közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat
  • társasági vagy európa-jogi szakjogász végzettség
  • közbeszerzési referens végzettség

2017.11.19.

Bővebb felvilágosítást ad
Medve Réka 1/511-3722 / 01/37-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogtanácsos
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német