www.cvonline.hu

Jogtanácsos

  • A hirdetés 541 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

 A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

Jogtanácsos

 pozícióba, határozott időtartamra

Főbb feladatok:

  • a belső normarendszer jogi kontrollja, vállalati szintű utasítások, szabályzatok elkészítése, utasítástervezetek véleményezése, a törvényes működés biztosításához szükséges jogi feltételek meghatározása, érvényesítése;
  • a szerződéskötések jogi támogatása, a vállalat szerződéseinek elkészítése, véleményezése;
  • a társaság teljes körű jogi képviselete (peres és a peren kívüli képviselet ellátása);
  • jogi tanácsadási, illetve komplex jogi szolgáltatási tevékenység ellátása;
  • versenyeztetési, közbeszerzési eljárásokkal összefüggő jogi szakértői tevékenység ellátása;
  • jogszabálytervezetek véleményezése, jogszabályok kiadására, módosítására vonatkozó javaslatok kidolgozása, a szakmai vélemények koordinálása.

Követelmények:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (jogász diploma);
  • jogi szakvizsga;
  • minimum 3 év nagyvállalatnál vagy ügyvédi irodában, kifejezetten polgári jogi területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny:

  • közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat;
  • közbeszerzési referens/szakjogász végzettség;
  • társasági vagy Európa-jogi szakjogász végzettség;
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás vagy további nyelv(ek) tárgyalóképes ismerete.

Jelentkezési határidő: 2015. december 4.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés szakmai önéletrajz, motivációs levél megküldésével és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehetséges.

Kérjük a tárgy mezőben jelölje meg melyik pozíciónkra kíván jelentkezni!

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű