www.cvonline.hu

Jogtanácsos

  • A hirdetés 842 napja lejárt

A MÁV Zrt. Jogi Igazgatósága munkatársat keres

Jogtanácsos

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Társasági szinten a jogszabály tervezetek véleményezése, jogszabályok kiadására, módosítására vonatkozó javaslatok kidolgozása, a szakmai vélemények koordinálása.
  • Társasági szinten a belső normarendszer jogi kontrollja, társasági szintű utasítások, szabályzatok elkészítése, utasítás tervezetek véleményezése.
  • Versenyeztetési, közbeszerzési eljárásokkal összefüggő jogi szakértői tevékenység ellátása.
  • A szerződéskötési rendszer társasági szintű jogi felügyelete, a szerződéskötések jogi támogatása, a Társaság szerződéseinek elkészítése, véleményezése.
  • Jogi tanácsadási, illetve komplex jogi szolgáltatási tevékenység ellátása.
  • Jogi tevékenység ellátása különösen a környezetvédelem, a közbeszerzési jogi ügyek és a vállalkozási szerződések területén. A szakterülete vonatkozásában, a Társaság teljes körű jogi képviselete a peres és a peren kívüli képviselet ellátása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú állami felsőfokú iskolai végzettség (jogi diploma)
  • jogtanácsosi szakvizsga
  • 5-8 év szakmai gyakorlat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. május 20.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldésével az alábbi e-mail címre. Jelentkezésében kérjük, jelölje meg bérigényét.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő