www.cvonline.hu

Jogtanácsos

  • Company_icon Aegon Lakástakarékpénztár Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt.

JOGTANÁCSOS

munkatársat keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:  AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

  • adatvédelemmel kapcsolatos feladatok,
  • belső szabályzatok készítése, véleményezése,
  • szerződések véleményezése,
  • marketing terület, értékesítés-támogatás jogi támogatása,
  • jogszabályfigyelés,
  • compliance feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK:

  • jogi végzettség, szakvizsga,
  • legalább 3 éves, pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat,
  • gyakorlat compliance, adatvédelmi területen, szerződések véleményezésében,
  • tapasztalat termékfejlesztésben,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • bankszakjogász, adatvédelmi szakjogász képesítés előnyt jelent.

KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT, HA ÚGY GONDOLJA, HOGY

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • sikerorientáltság jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi és lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését oldalunkon 2017. december 08-ig!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogtanácsos
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol