www.cvonline.hu

Jogtanácsos

  • A hirdetés 174 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Lakástakarékpénztár Zrt.

JOGTANÁCSOS

munkatársat keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:  AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

  • termékfejlesztésben, hitelezési folyamatok kialakításában való részvétel,
  • szerződésminták, hitelezéshez kapcsolódó dokumentumok, marketing anyagok elkészítése, véleményezése,
  • belső szabályzatok készítése, véleményezése,
  • tanácsadás, állásfoglalás hitelezéssel kapcsolatos jogi ügyekben,
  • jogszabályfigyelés,
  • compliance feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK:

  • jogi végzettség, szakvizsga,
  • legalább 5 éves hitelintézetnél szerzett tapasztalat,
  • gyakorlat a társasági jog, a szerződések joga területén,
  • tapasztalat termékfejlesztésben,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • bankszakjogász képesítés előnyt jelent.

KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT, HA ÚGY GONDOLJA, HOGY

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • sikerorientáltság jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi és lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését Karrierportál oldalunkon 2016. november 15-ig!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol