www.cvonline.hu

Jogtanácsos

  • A hirdetés 432 napja lejárt

 Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Jogi Igazgatósága

JOGTANÁCSOS
munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

leendő munkatársunk feladatai:

  • tanácsadás, állásfoglalás biztosítási jogi ügyekben,
  • részvétel a cégcsoport leányvállalatainak jogi felügyeletében, a tulajdonossal való angol nyelvű kapcsolattartásban, szabályozási feladatok,
  • belső szabályozási feladatok,
  • jogszabályfigyelés,
  • peres képviselet,
  • megfelelőségi terület munkájában való részvétel,
  • termékfejlesztésben való részvétel.

elvárások:

  • jogi végzettség, szakvizsga,
  • legalább 5 éves biztosítási vagy banki jogi területen szerzett tapasztalat,
  • gyakorlat a társasági jog, a szerződések joga területén,
  • tapasztalat társaságok jogi munkájának felügyeletében,
  • tapasztalat termékfejlesztésben,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • biztosítási jogi szakvizsga,
  • megfelelőségi területen szerzett tapasztalat.

küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • sikerorientáltság jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi és lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését Karrierportálunkon 2016. augusztus 15-ig!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol