www.cvonline.hu

Jogtanácsos / jogi előadó

  • A hirdetés 654 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató központ Zrt.

jogtanácsos/jogi előadó

munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • A jogi szakterületet érintő tevékenységek ellátása a Polgári Törvénykönyv, a gazdasági társaságokra vonatkozó egyéb jogszabályok, a közbeszerzési jogszabályok, az állami/nemzeti vagyonra és a köztulajdonban álló gazdasági társaságokra vonatkozó jogszabályi előírások következetes érvényesítése az 1983. évi 3. tvr. által meghatározott eszközökkel
  • Versenyeztetési, közbeszerzési eljárásokkal összefüggő jogi szakértői tevékenység ellátása az eljárások törvényességének, átláthatóságának és a közpénzek felelős felhasználásának biztosítása érdekében
  • A Társaság teljes körű jogi képviselete peres és peren kívüli eljárásokban
  • Társasági szinten a belső normarendszer jogi kontrollja, társasági szintű utasítások, szabályzatok elkészítése, utasítás tervezetek véleményezése, a törvényes működés biztosításához szükséges jogi feltételek meghatározása, érvényesítése.
  • A szerződéskötési rendszer társasági szintű jogi felügyelete, a szerződéskötések jogi támogatása, a Társaság szerződéseinek elkészítése, véleményezése a törvényesség biztosítása érdekében.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség,
  • 2-3 év releváns szakmai gyakorlat,
  • felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel),
  • szakterületre vonatkozó utasítások, jogszabályok, rendeletek ismerete,
  • önálló munkavégzés, határozott, szakmai érdekképviseleti képesség.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Jogi szakvizsga,
  • közbeszerzési szakjogász kiegészítő végzettség,
  • közbeszerzési referens képesítés.

Amit a cég kínál:

  • Cafeteria,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, a Népliget közelében.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a karrier oldalon. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő