www.cvonline.hu

Jogtanácsos / jogi előadó (Budapest)

  • A hirdetés 502 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

 jogtanácsos / jogi előadó

Helység

Budapest

Terület
Jog

Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • a belső normarendszer jogi kontrollja, vállalati szintű utasítások, szabályzatok elkészítése, utasítástervezetek véleményezése, a törvényes működés biztosításához szükséges jogi feltételek meghatározása, érvényesítése
  • szerződéskötési rendszer társasági szintű jogi felügyelete, a szerződéskötések jogi támogatása,
  • a vállalat szerződéseinek elkészítése, véleményezése
  • a társaság teljes körű jogi képviselete; peres és a peren kívüli képviselet ellátása
  • jogi tanácsadási, illetve komplex jogi szolgáltatási tevékenység ellátása
  • versenyeztetési, közbeszerzési eljárásokkal összefüggő jogi szakértői tevékenység ellátása
  • jogszabálytervezetek véleményezése, jogszabályok kiadására, módosítására vonatkozó javaslatok kidolgozása, a szakmai vélemények koordinálása
  • nemzetközi kapcsolattartás

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú felsőfokú végzettség (jogász diploma),
  • min. 2 év nagyvállalatnál vagy ügyvédi irodában, polgári jogi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat
  • társasági vagy európa-jogi szakjogász végzettség
  • közbeszerzési referens végzettség
  • további nyelv(ek) ismerete

2016.07.14.

Bővebb felvilágosítást ad

Binszki Györgyi 06 (1) 511-7132

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német