www.cvonline.hu

Jogtanácsos II.

  • A hirdetés 734 napja lejárt

A MÁV Zrt. Jogi Igazgatósága munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Társasági szinten a jogszabály tervezetek véleményezése, jogszabályok kiadására, módosítására vonatkozó javaslatok kidolgozása, a szakmai vélemények koordinálása, a Társaság stratégiájának illetve érdekeinek jogalkotási folyamatban történő érvényesítése érdekében.
  • Társasági szinten a belső normarendszer jogi kontrollja, társasági szintű utasítások, szabályzatok elkészítése, utasítás tervezetek véleményezése, a törvényes működés biztosításához szükséges jogi feltételek meghatározása, érvényesítése.
  • Versenyeztetési, közbeszerzési eljárásokkal összefüggő jogi szakértői tevékenység ellátása az eljárások törvényességének biztosítása érdekében.
  • A szerződéskötési rendszer társasági szintű jogi felügyelete, a szerződéskötések jogi támogatása, a Társaság szerződéseinek elkészítése, véleményezése a törvényesség biztosítása érdekében.
  • A szakterülete vonatkozásában, a Társaság teljes körű jogi képviselete a peres és a peren kívüli képviselet ellátása.
  • A hatáskörébe utalt szervezeti egységek vonatkozásában jogi tanácsadási, illetve komplex jogi
  • szolgáltatási tevékenység ellátása, a törvényes működés biztosítása érdekében.
  • Jogi tevékenység ellátása különösen az ingatlanjog, kárügyek, kinnlevőségek, peres képviselet, vállalkozási szerződések területén.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség
  • Jogi szakvizsga
  • 5 - 8 év szakmai gyakorlat
  • Felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • Szakterületre vonatkozó utasítások, jogszabályok, rendeletek ismerete

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. január 15.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Jelentkezésében , kérjük, szíveskedjen bérigényét megjelölni!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő