www.cvonline.hu

Jogtanácsos I. (Budapest)

  • A hirdetés 1223 napja lejárt

 A MÁV Zrt. Jogi Igazgatósága munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Társasági szinten a jogszabály tervezetek véleményezése, jogszabályok kiadására, módosítására vonatkozó javaslatok kidolgozása, a szakmai vélemények koordinálása.
  • Társasági szinten a belső normarendszer jogi kontrollja, társasági szintű utasítások, szabályzatok elkészítése, utasítás tervezetek véleményezése, a törvényes működés biztosításához szükséges jogi feltételek meghatározása, érvényesítése.
  • Ingatlan- és társasági eljárásokkal összefüggő jogi szakértői tevékenység ellátása az eljárások törvényességének biztosítása érdekében.
  • A szerződéskötési rendszer társasági szintű jogi felügyelete, a szerződéskötések jogi támogatása, a Társaság szerződéseinek elkészítése, véleményezése.
  • A szakterülete vonatkozásában, a Társaság teljes körű jogi képviselete a peres és a peren kívüli képviselet ellátása.
  • A hatáskörébe utalt szervezeti egységek vonatkozásában jogi tanácsadási, illetve komplex jogi szolgáltatási tevékenység ellátása.

Követelmények:

  • szakirányú állami iskolai végzettség (jogi diploma)
  • jogi szakvizsga
  • 3-5 év ingatlanjogi és társaságjogi szakmai tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Egyéb követelmények:

  • kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség
  • önállóság, határozottság, rendszerszemlélet
  • pontosság, alaposság

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a fizetési elvárások megjelölésével az alábbi email-címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő