www.cvonline.hu

Jogszerviz Tanácsadó

  • A hirdetés 841 napja lejárt

A D.A.S. JogSzerviz – Magyarország és Európa első számú, piacvezető jogvédelmi szakértője –

pályázatot hirdet az alábbi pozícióra országosan – a következő területre:

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Személyre szabott jogvédelmi megoldások kidolgozása, magánszemélyeknek és KKV szektor részére
  • Ajánlatok előkészítése, kidolgozása
  • Felelősség a szerződések professzionális kezeléséért
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Amit kínálunk:

  • 86 éves múltra visszatekintő német anyacég biztonsága
  • Stabil háttér
  • Kiemelt, versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Folyamatos és magas szintű szakmai támogatás és képzés
  • Magas szintű, speciális sales továbbképzés
  • Előrelépési lehetőség
  • 10 év tapasztalatával minden szinten kidolgozott, precíz technológiák
  • Önálló, védett márkanév
  • A jogbiztonság növekvő, szélesedő piaca
  • Új piacnyitási lehetőség

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú vagy minimum középfokú végzettség
  • Nyitott és pozitív gondolkodásmód
  • Értékesítési tapasztalatok előnyt jelenthetnek, de nem feltétel
  • Saját gépjármű és “B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Országos

Jekentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.