www.cvonline.hu

Jogi telefonos behajtási munkatárs

  • A hirdetés 344 napja lejárt

Az Intrum Justitia Európa és Magyarország vezető követeléskezelő cége. 20 európai piacon vagyunk jelen és nemztközi társirodáinkon keresztül a világ 180 országában kezelünk követeléseket.
Az Intrum Justitia Cégcsoport célkitűzése a kintlévőségek rendezésének elősegítésével hozzájárulni az európai gazdaság fellendüléséhez.
Emberközpontú, fejlődésorientált vállalatunk Jogi osztályára új munkatársat keresünk

jogi telefonos behajtási munkatárs

pozícióba.
Miért jó az Intrum Justitia jogi csapatához csatlakozni?

Az Intrum Justitia kintlévőségkezelési tevékenységének fontos elemét képezik a nemperes jogi eljárások. Osztályunk létszáma 2012. év vége óta megháromszorozódott és a jövőben további növekedés várható. Kollégáink korszerű infrastruktúrával és programokkal ellátva, modern irodaházban, szabályozott, kiszámítható keretek között végzik a jogi ügyintézést. Belső képzési rendszerünk által minden támogatást megkapnak szakmai ismereteik bővítésére és készségeik fejlesztésére. A hozzánk felvételt nyerő jelölt az adminisztratív ügyintézői feladatok ellátása mellett gyakorlatot szerezhet a professzionális ügyfélkezelésben is.

Mi a jogi behajtási munkatárs felelősségi köre?

Tárgyalásokat folytat telefonon ügyfeleinkkel annak érdekében, hogy mindkét fél számára előnyös megoldás szülessen a tartozás rendezésére.

Napi feladatok:

  • ügyfelektől érkező telefonhívások kezelése, kimenő hívások indítása: tájékoztatás az eljárás állásáról, valamint tárgyalás a tartozás rendezéséről, részletfizetési megállapodások megkötése és követése

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik
  • (OKJ-s jogi asszisztensi, vagy folyamatban lévő jogi, államigazgatási tanulmányok előnyt jelentenek)
  • érdeklődik a jog iránt
  • terhelés mellett is képes határidőre, pontosan teljesíteni feladatait
  • precízen tud fogalmazni, jó a helyesírása
  • határozottan, de empatikusan képes kezelni az ügyfelet
  • jól tűri a monotonitást és a stresszt
  • preferálja a szabályozott környezetet
  • gyorsan és hatékonyan használja a számítógépet
  • képes megosztani a figyelmét különféle tevékenységek között
  • fontos számára a biztonság és a stabilitás

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • hasonló munkakörben (pl. ügyvédi irodában, végrehajtó/közjegyző mellett vagy vállalatnál) szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • stabilitást
  • európai hátteret és cégkultúrát, amelynek fontos eleme az emberközpontúság
  • fejlett infrastruktúrát, innovatív környezetet
  • főállású munkaviszonyt
  • komplex versenyképes juttatási csomagot (alapbér, bónusz, béren kívüli juttatások)
  • szakmai fejlődési, tanulási lehetőségeket belső képzési programjainkon
  • fiatalos csapatot és jó közösséget

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk pályázatát az alábbi e-mail címre.
Tájékoztatjuk, hogy pályázati anyaga hirdetésre történő megküldésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait az INTRUM JUSTITIA Zrt. (1138 Budapest, Váci út 144-150.) a kiválasztási folyamat során, valamint azt követően hat hónapig munkaerő kiválasztási célból kezelje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő