www.cvonline.hu

Jogi szakterület vezető

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Megbízónk elismert és eredményesen működő pénzintézet budapesti csapatába keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:

  • A jog eszközével elősegítse az általa képviselt szervezet működésének eredményességét, közreműködjön a törvényesség érvényre j
  • A Jogi Szakterület vezetője egyben a Bank vezető jogtanácsosa.
    uttatásában, segítséget nyújtson a jogok érvényesítéséhez, valamint a kötelezettségek teljesítéséhez.
  • A Bank prudenciális működéséhez fűződő folyamatok, eljárási rendek a kapcsolódó külső és belső szabályozás összhangjának és jogi megfelelőségének biztosítása
  • Részt vesz a Bank gazdasági és egyéb vezető testületi döntések, intézkedések, határozatok jogi szempontból történő előkészítésében és végrehajtásában
  • A Bázeli irányelvek, a CRR, CRD IV. és az  ICAAP/ILAAP előírásokban és a Kockázati Stratégiában foglalt jogi szakterületet érintő feladatai és kompetenciái ellátása a Bankot és az összevont alapú felügyelet alá tartozó vállalkozásokat érintő feladatok tekintetében.
  • A Bank pénzügyi és befektetési szolgáltatási tevékenysége körébe tartozó termékeihez, kapcsolódó szerződések és jogi dokumentumok kialakítása.
  • Felelősségi körébe tartozik: a jogtanácsosok (jogi előadók) szakmai felügyelete, munkájuk közvetlen, operatív irányítása.
  • Irányítja a jogi és szabályozási osztály munkáját

Elvárások:

  •  Jogi egyetem, ügyvédi, jogtanácsosi szakvizsga
  •  Több éves, hitelintézetnél szerzett szakmai tapasztalat
  •  min. 1-3 éves vezetői gyakorlat
  •  Angol középfokú nyelvtudás
  •  MS Office ismeretek
  • „B” jogosítvány

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Magyarország
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol