www.cvonline.hu

Jogi szakértő

  • A hirdetés 1057 napja lejárt

FELHÍVÁS

 Az FGSZ Zrt. Jogi osztálya munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Siófok

Alkalmazás módja: 2 év határozott idejű foglalkoztatás

Feladatok:

  • Szerződések írása, üzleti konstrukciók jogi szempontú véleményezése, kidolgozása, felülvizsgálata.
  • A Társaság beszerzési területének és folyamatainak támogatása, közbeszerzési eljárások jogi támogatása.
  • Ingatlanokkal kapcsolatos ügyek vitele (adásvételek, szolgalmi ügyek).
  • Jogi támogatás biztosítása az egyéb üzleti egységek és területek számára.
  • Társasági jogi ügyek intézése.
  • Közreműködés a belső vállalati szabályozási folyamatok elkészítésében.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Jogi egyetemi végzettség.
  • Legalább 3 év általános jogi tapasztalat, mely részben vagy egészben közbeszerzési területen, illetve beszerzési ügyekben szerzett szakmai tapasztalatot jelent.
  • Polgári jogi, cégjogi ismeretek.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Rendkívül jó szervező és problémamegoldó képesség.
  • Önálló munkavégzés és stressztűrés képessége.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2014. november 09.

Helyek Somogy
Kategória Építés / Ingatlan
Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol