www.cvonline.hu

Jogi szakértő

  • A hirdetés 198 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Jogi osztálya munkatársat keres

Jogi szakértő munkakörbe.

Munkavégzés helye: Siófok

Foglalkoztatás formája: határozott idejű foglalkoztatás

Feladatok:

  • Szerződések írása, üzleti konstrukciók jogi szempontú véleményezése, kidolgozása, felülvizsgálata.
  • A Társaság beszerzési területének és folyamatainak támogatása, közbeszerzési eljárások jogi támogatása.
  • Ingatlanokkal kapcsolatos ügyek vitele (adásvételek, szolgalmi ügyek).
  • Jogi támogatás biztosítása az egyéb üzleti egységek és területek számára.
  • Társasági jogi ügyek intézése.
  • Peres ügyekben képviselet.
  • Közreműködés a területekhez kapcsolódó belső vállalati szabályozási és döntéshozatali folyamatokban.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Jogi szakvizsga.
  • 1-2 éves gyakorlat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Rendkívül jó szervező és problémamegoldó képesség.
  • Önálló munkavégzés és stressztűrés képessége.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Beszerzési, illetve közbeszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2016. november 10.

Helyek Siófok
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol