www.cvonline.hu

Jogi szakértő / jogtanácsos

  • A hirdetés 877 napja lejárt

MOL-csoport / MOL Nyrt.

JOG MOL szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

 Jogi szakértő / Jogtanácsos

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • A MOL Nyrt. és egyes leányvállalatainak általános jogi támogatása, elsősorban munkajog, társasági jog és adatvédelem területén,
  • a HR szervezet munkájának jogi támogatása,
  • szerződések előkészítésében, véleményezésében, a szerződéskötési folyamatban való közreműködés,
  • döntés az adott szakterületet érintő vitatott jogi problémákról, jogi tanácsadás, jogértelmezés, jogi szakvélemény nyújtása, különösen a fenti jogterületeken.
  • jogszabálytervezetek és belső szabályzatok jogi véleményezése, szabályzatok kiadásának kezdeményezése, továbbá jogszabályok figyelemmel kísérése, azok MOL Nyrt-re gyakorolt hatásának vizsgálata.
  • projektekben való részvétel, azok teljes körű jogi támogatása.

Követelmények:

  • jogi egyetemi végzettség, jogi szakvizsga megléte
  • legalább 4 év munkatapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rendkívül jó szervező és problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés képessége
  • eredményorientáltság

Előnyt jelent:

  • tőkepiaci, M & A ismeretek
  • nemzetközi energiaipari nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb követelmények:

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi linken.  Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt.

Az Ön Toborzási szakértője:  Vámos Beátát (+36-70-3732-112)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő