www.cvonline.hu

Jogi szakelőadó

  • A hirdetés 1097 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

(a jogtanácsosi tevékenységről szóló 1983. évi 3. törvényerejű rendelet szerint)

pozícióba határozott időszakra

Főbb feladatok:

  • Jogszabálytervezetek véleményezése, jogszabályok kiadására, módosítására vonatkozó javaslatok kidolgozása, a szakmai vélemények koordinálása.
  • A belső normarendszer jogi kontrollja, vállalati szintű utasítások, szabályzatok elkészítése, utasítás tervezetek véleményezése, a törvényes működés biztosításához szükséges jogi feltételek meghatározása, érvényesítése.
  • Nemzetközi kapcsolattartás.
  • A szerződéskötések jogi támogatása, szerződések elkészítése, véleményezése.
  • A szakterülete vonatkozásában  a Társaság jogi képviselete, peres és peren kívüli képviselet ellátása.
  • A hatáskörébe utalt szervezeti egységek vonatkozásában jogi tanácsadási, illetve komplex jogi szolgáltatási tevékenység ellátása.

Követelmények:

  • állami felsőfokú jogi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A munkakör betöltésnél előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat
  • idegen nyelv (angol és/vagy német és/vagy francia nyelv) ismerete

Jelentkezési határidő: 2014. július 20.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés szakmai önéletrajz, motivációs levél megküldésével és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehetséges.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő