www.cvonline.hu

Jogi referens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.28.
Jelentkezési határidő: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1178119

Pozíció leírása / Job description

Közigazgatási szektorba, komplex, felelősségteljes munkakörbe keresünk Jogi referenseket, jogi egyetemi diplomával.
- Véleményezi a társaságokkal kapcsolatos anyagokat és javító szándékú szakmai javaslatokat tesz, különösen a társaságok működésével kapcsolatban -- a napi problémák megoldására
- A társaságok (cégek) tevékenységével, működésével összefüggésben kimutatásokat, vizsgálatokat készít a vezetői döntések megalapozása érdekében.
- Vezetői utasításnak megfelelően előkészíti a gazdasági társaságok átalakítására vonatkozó szakmai anyagokat.
- A feladat ellátásához szükséges körben kapcsolatot tart az ügyfelekkel (cégekkel), ellenőrző szervezetekkel, egyéb, az ellenőrzési tevékenység során kapcsolatban levő 3. személyekkel.

Elvárások / Requirements

- magyarországi egyetemen szerzett jogi diploma, esetleg gazdasági végzettség
- magabiztos, határozott fellépés
- pontosság, precizitás
- rugalmasság, alkalmazkodóképesség
- kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

- nyelvtudás nem szükséges a pozíció betöltéséhez

Amit kínálunk / Offer

- önálló, felelősségteljes munkakör
- központi elhelyezkedés
- változatos feladatok
- heterogén csapat
- hosszútávú, stabil munkahely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a