www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 823682
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy Magyarországon működő, állami támogatások pályáztatásával foglalkozó nagyvállalat számára keresünk munkatársat

JOGI REFERENS

munkakör betöltésére.

Feladatok:

-    a pályázati eljárásokban benyújtott dokumentációk, szerződések jogi szempontú vizsgálata,
-    jogi egyeztetés, hiánypótlások intézése a pályázati eljárásokban,
-    támogatási szerződések előkészítése,
-    támogatási döntésekről szóló jegyzőkönyvek és határozatok elkészítése.

Jelentkezési feltételek:

-    jogász (egyetemi) végzettség,
-    pályázatok lebonyolításában, pályázati döntések és támogatási szerződések előkészítésében szerzett, legalább másfél éves tapasztalat
-    angol nyelvtudás

-    Europass típusú önéletrajzzal

A munkakör betölthetőségének időpontja:

-    a munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal.

Foglalkoztatás jellege:

-    munkaviszony
-    teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

-    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC