www.cvonline.hu

JOGI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 4 napja lejárt

1990 óta / Since 1990

Budapesti központtal (26 éve eredményesen működő) - belvárosi irodával - országos értékesítő és szervizhálózattal rendelkező cég

JOGI VÉGZETTSÉGGEL RENDELKEZŐ MUNKATÁRSAT

keres teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Szerződések előkészítése
  • A vállalkozás partnereivel történő kapcsolattartás
  • Bel- és külföldi tárgyalások, szakmai utak lebonyolítása
  • Cégvezetéssel történő közvetlen munkavégzés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó kommunikációs, tárgyaló-és kapcsolatteremtő készség
  • Számítógépes (Office) ismeretek
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés, kiváló kommunikációs képesség
  • Gyors tanulási képesség
  • Terhelhetőség, kitartás
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Összetett, kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok,
  • Azonnali kezdési lehetőség

Előnyök

  • További nyelvismeret (olasz)

Munkavégzés helye: 1055 Budapest, Falk Miksa utca

Elérhetőségek: Link megjelenítése

Helyek V. kerület (Budapest, Falk Miksa u. 19, 1055 Magyarország)
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Export-import menedzser, Kereskedelmi asszisztens, Külkereskedelmi ügyintéző
Jog / Jogi tanácsadás > Jogi asszisztens, Jogi menedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol