www.cvonline.hu

Jogi munkatárs

  • A hirdetés 214 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:
A szakterület feladatai közé tartozik a 9 országra kiterjedő Bankcsoport helyreállítási tervének kialakítása, együttműködés az érintett állami szervekkel a szanálási terv elkészítésében, a szanálhatóság feltérképezésében. A szakterület a banki folyamatokat, a külső- és belső partneri kapcsolatokat a szanálás és helyreállítás aspektusából vizsgálja:

  • Részvétel a csoport szintű helyreállítási terv fejlesztésében;
  • A banki folyamatok és külső partneri kapcsolatok szanálási és helyreállítási szempontú felülvizsgálata;
  • Hazai és EU-s jogszabályi változások (köztük az EBA által kiadott vonatkozó szabályozó anyagok) folyamatos nyomon követése és a szükséges intézkedések megfogalmazása, tanácsadás;
  • Kapcsolattartás az érintett állami szervekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú jogi iskolai végzettség;
  • 2-4 év szakmai tapasztalat;
  • Angol nyelv magas szintű ismerete (szóban és írásban);
  • Magas szintű MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint);
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés képessége;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Banki tapasztalat, érdeklődés a banki folyamatok iránt;
  • Az Európai Bizottság hitelintézetek helyreállítási és szanálási keretrendszerére vonatkozó irányelvének ismerete.

Jelentkezési határidő: 2016. június 17.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő