Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Jogi munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

jogi munkatárs

munkakör betöltésére pályakezdő/junior munkatársat keres határozott időre

Feladatok:

  • A Bank belső szabályozási feladatainak támogatása, szabályzatok, ügyrendek karbantartása, társasági jogi feladatok ellátása az OTP Bankcsoport tagjai tekintetében.

Követelmények:

  • Jogi egyetemi végzettség (legalább cum laude minősítés)
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Fejlett elemző és problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Kitartás, terhelhetőség
  • Fél-egy éves munkatapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. május 19.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, - Internet Explorert használva – a jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Jog / Jogi tanácsadás
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Határozott idejű