www.cvonline.hu

Jogi munkatárs

  • A hirdetés 354 napja lejárt

 Az OTP Bank Nyrt.

jogi munkatárs

munkakör betöltésére pályakezdő/junior munkatársat keres határozott időre

Feladatok:

  • A Bank belső szabályozási feladatainak támogatása, szabályzatok, ügyrendek karbantartása, társasági jogi feladatok ellátása az OTP Bankcsoport tagjai tekintetében.

Követelmények:

  • Jogi egyetemi végzettség (legalább cum laude minősítés)
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Fejlett elemző és problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Kitartás, terhelhetőség

Előny:

  • Fél-egy éves munkatapasztalat

Jelentkezési határidő: 2015. január  28.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, - Internet Explorert használva – a jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő