www.cvonline.hu

Jogi gyakornok

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 869791

Távközléssel foglalkozó cég belső jogi osztályára keressük gyakornokot!

Feladatok:
  • Polgári jogi szerződések véleményezése
  • Peres és nem peres ügyek anyagának előkészítésében részvétel
  • Hatósági ügyek előkészítésében részvétel
Elvárások:
  • Állam- és Jogtudományi Egyetemen aktív, nappali tagozatos hallgatói státusz
  • Heti 25 munkaóra vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Erős polgári- és gazdasági jogi ismeretek
  • Előnyként értékeljük, ha kommunikációs szinten beszélsz angolul
  • Precíz, pontos, önálló
  • Nagy munkabírású
  • Lelkiismeretes munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Fizetés: Bruttó700 Ft/óra
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Kiváló csapat
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben szeretnéd kipróbálni magad a fenti pozícióban, küldd el fényképes önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre! Leveled Tárgya legyen UP-JOG!