www.cvonline.hu

Jogi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 855133
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk jogi gyakornoki munkakörbe munkavállalót.

Feladatok:

  • Jogi Igazgatóság napi munkájának támogatása
  • Szerződés tervezetek véleményezése, készítése, módosítása
  • Cégcsoporton belüli jogi ügyek intézésében való részvétel
  • Jogi tanácsadás

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony jogi egyetemen (minimum két elvégzett év)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, precizitás
  • Telekommunikációs iparág iránti érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség, precizitás, kreativitás, elszántság

Munkaidő: hétfőtől péntekig  heti 20 óra vállalása elvárt, legalább fél éven keresztül

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, multinacionális vállalati környezet
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • bruttó 700 Ft/óra, + béren kívüli juttatások

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.