www.cvonline.hu

Jogi Gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1086353
lejárt

Jogi területen lévő partnercégünknek keresünk gyakornoki pozícióba diákot.
Amennyiben a német nyelvvel jó kapcsolatba állsz és érdekel a társasági-, ingatlan-, munkajog akkor ez a te pozíciód is lehet!

Görgess lejjebb a részletekért!

Feladatok:

  • Jogi jellegű kisegítő feladatok

  • Ügyvédek munkájának segítése

  • Ad-hoc adminisztratív jellegű feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Ha magabiztosan tudsz beszélni, írni németül

  • Ha úgy érzed megbízhatóan precízen tudod munkádat végezni

  • Ha egy héten minimum 15 órát tudsz dolgozni

  • Szeretsz csapatban dolgozni JELENTKEZZ!

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

  • Az alábbi területek iránti érdeklődés: társasági jog, ingatlan jog, munkajog

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra

  • Szakmai fejlődés és szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon  és e-mail címen: +36 70 452 3338 ; E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!