www.cvonline.hu
Jogi előadó/Jogtanácsos (Referenciaszám: PJ4921)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1082124
lejárt

Nagy múltú, magyar tulajdonban lévő székesfehérvári partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Jogi előadó/Jogtanácsos

Feladatok:
- A vállalatcsoport társasági ügyeinek intézése, illetve képviselete a gazdasági jog területén
- Magyar és idegen nyelvű szerződések és egyéb dokumentumok elkészítése és jogi véleményezése
- A cégcsoport kül - és belföldi partnereivel folytatott üzleti tárgyalásokon való részvétel
- Projektek, illetve nagyobb értékű szerződések megkötésében, hatósági engedélyek beszerzésében való részvétel

- Munkajogi ügyek intézése
- A vállalat képviselete peres és egyéb eljárásokban
- Követelések behajtása
- Menedzsmenttel való szoros együttműködés

Elvárások:
- Jogi egyetemi végzettség
- Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat (szakvizsgával még NEM rendelkezők jelentkezését is várjuk!)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
- Német vagy francia nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatási csomag
- Stabil háttér, hosszú távú karrierlehetőség
- Rendszeres szakmai továbbképzési lehetőség
- Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.