www.cvonline.hu

Jogi előadó

  • A hirdetés 575 napja lejárt

Budapesti székhelyű gazdasági társaság keres munkatársat

Jogi előadó (jogtanácsos)

munkatársat legalább 1 éves ügyvédjelölti vagy jogi előadói szakmai tapasztalattal vagy frissen szakvizsgázott jogtanácsost legalább 2 éves határozott időtartamra, 3 hónapig terjedő próbaidő kikötése mellett. A társaság egy kiterjedt tevékenységi körrel bíró cégcsoport tagja, amelynek ügymenete elsősorban gazdasági-, ingatlan- és kötelmi jogi szaktudást igényel.

Feladatok

  • Bekapcsolódás és aktív közreműködés a folyamatban lévő ügyekben,
  • kollégák munkájának támogatása,
  • jogszabályok tanulmányozása, anyaggyűjtés, előkészítés folyó ügyekben,
  • megoldások keresése jogi problémákra,
  • okiratok szerkesztése, véleményezése,
  • földhivatali, cégbírósági, adóhatósági és egyéb hatósági eljárásban való részvétel,
  • adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Legalább cum laude jogi diploma,
  • a jogi munkához szükséges számítógépes programok (word, complex, outlook, excel, cégjegyző, ányk) ismerete,
  • megbízhatóság,
  • elhivatottság, terhelhetőség,
  • igényes, alapos és lelkiismeretes munkavégzés, precizitás,
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség, diplomatikus kapcsolattartás,
  • nyitottság, fejlődőképesség,
  • kiváló kommunikációs- és fogalmazási készség szóban és írásban,
  • együttműködésre és alkalmazkodásra való képesség,
  • gyakorlatiasság, határozottság,
  • pro-aktivitás, problémamegoldó képesség,
  • igényes megjelenés.

Előnyt jelent:

  • Szakmai angol nyelvtudás.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás,
  • változatos munkakör, speciális szakismeretek megszerzése,
  • irodaházban, igényes munkakörnyezet,
  • szakmai gyakorlati lehetőség szakvizsga előtt, hosszú távon kamatoztatható ismeretek megszerzése.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol