www.cvonline.hu

JOGI ELŐADÓ

  • A hirdetés 792 napja lejárt

 Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

 JOGI ELŐADÓ

 munkakörbe

Feladatok:

  • a hitelintézet működéséhez kapcsolódó szerződések, megállapodások előkészítése, szerződéskötések koordinálása;
  • közreműködés szerződésekből származó igények érvényesítésében, követelések kezelésében;
  • részvétel gazdasági és egyéb döntések, intézkedések, határozatok előkészítésében, végrehajtásában;
  • közreműködés belső szabályzatok, eljárásrendek kidolgozásában, aktualizálásában;
  • szerződésminták elkészítése, karbantartása;
  • jogi tanácsadás és konzultáció a hitelintézet egyéb igazgatóságai és osztályai részére;
  • hatósági eljárások lebonyolítása

Elvárások a pályázóval szemben:

  • jogi egyetemi diploma
  • minimum 5 év jogi munkatapasztalat vagy 3 év pénzügyi területen szerzett jogi tapasztalat
  • szakmai igényesség
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • rugalmasság
  • megoldásorientált gondolkodásmód
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • járművezetési engedély (B kategória)

Munkavégzés helye: Alsónémedi vagy a B3 TAKARÉK régióközpontjai (Érd, Székesfehérvár, Veszprém), megállapodás szerint

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levél elküldésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „jogi előadó

Helyek Veszprém
Fejér
Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő