www.cvonline.hu

Jogi előadó

  • A hirdetés 470 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező, hulladékgazdálkodással és építőipari tevékenységekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, miskolci székhelyű cég

2 fő jogi előadót

keres!

Főbb feladatok:

  • jogi képviselet ellátása
  • jogi tanács-és tájékoztatás adása
  • beadványok, szerződések és egyéb okiratok szerkesztése
  • jogi munka megszervezésében való részvétel
  • gazdasági és egyéb döntések, intézkedések, határozatok jogi szempontból történő előkészítése és végrehajtása
  • szerződések megkötésének segítése
  • megállapodások előkészítése
  • jogi és igazgatási munka szervezésében való részvétel
  • a projektek megvalósulásához szükséges szerződések, szerződésmódosítások és egyéb kapcsolódó okiratok, dokumentumok előkészítése, véleményezése

Elvárt végzettség:

  • jogi egyetemi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Power Point)
  • 1-2 év tapasztalat
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárt kompetenciák:

  • szakmai igényesség, precizitás, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • határozott fellépés
  • jó probléma megoldási képesség
  • magas szintű konfliktuskezelés
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés várható időpontja: 2015. október 10. (illetve azonnal)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet. Kérjük, hogy motivációs levelében részletesen térjen ki az eddig megszerzett tapasztalataira.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő