www.cvonline.hu

Jogi előadó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.07.19.
Hirdetés azonosító: 829100

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Jogi előadó
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - A Társaság működésével kapcsolatban felmerülő jogi problémák megoldása, tanácsadás, bíróságok és hatóságok előtt a Társaság képviselete
- A Társaság valamennyi központi osztálya munkájának, valamint a logisztikai központok és áruházak működésének jogi támogatása
- Szerződések szerkesztése és véleményezése
- Szabályzatok készítése és nyilvántartása
- A Társaság képviselete a partnerekkel, illetve jogi képviselőjükkel folytatott tárgyalásokon, egyeztetéseken, illetve vitás esetekben
- Nyilvántartások vezetése
- Kollégák tájékoztatása új és módosuló jogszabályokról, munkájuk segítése
- Más osztályokkal történő kapcsolattartás, iratok bekérése, tájékoztatás kérése
Munkakör betöltésének feltételei: Kérjük, hogy pályázatához csatoljon angol nyelvű önéletrajzot is
- Jogi egyetemi végzettség
- Felsőfokú angol nyelvtudás
- Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
- Kiváló fogalmazókészség
- "B" kategóriás jogosítvány
Szükséges végzettség: Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Felső )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Ügyvédjelöltként vagy jogi előadóként szerzett szakmai tapasztalat.

Kategória
Jog / Jogi tanácsadás
Régió
Pest