www.cvonline.hu

Jogi előadó

  • A hirdetés 14 napja lejárt

Debreceni ingatlanfejlesztéssel foglalkozó cég

Jogi előadót

keres debreceni irodájába.

Feladatok:

  • Tárgyalásokhoz szükséges anyagok összeállítása előkészítése;
  • Jognyilatkozatok, okiratok ellenőrzése, véleményezése;
  • Sablonszerződések előkészítése;
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal;
  • Szükség esetén jogi képviselet ellátása;
  • Releváns jogszabályok módosulásáról jelentések készítése.

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség;
  • Stabil szakmai tudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel/ Word);
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • Jó szervezőkészség, megbízhatóság, terhelhetőség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Fejlődési, tanulási lehetőség;
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég;
  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör.

Állás, munka területe:

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi előadó
  • Teljes munkaidő
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogász, Jogtanácsos
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű