www.cvonline.hu

JOGI ELŐADÓ

  • A hirdetés 555 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Országos Kárrendezési Központja, Szombathelyi munkavégzéssel

JOGI ELŐADÓ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 9700 Szombathely, Paragvári utca 17.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • káresemények feldolgozásával kapcsolatban felmerülő jogi kérdésekben állásfoglalás,

  • a kárigények jogalapi és összegszerű elbírálása,

  • peres és visszkereseti ügyek jogi-szakmai és határidős elintézésének felügyelete,

  • jogi szakértelmet igénylő panaszügyek intézése,

  • jogi tájékoztatás nyújtása a szakterületeknek a hazai jogszabályok változásairól.

Elvárások:

  • jogi egyetemi végzettség,

  • jogi területen szerzett munkatapasztalat,

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

  • precíz és pontos munkavégzés,

  • középfokú német vagy angol nyelvismeret,

  • „B” kategóriás vezetői engedély, legalább két év gépjárművezetői gyakorlattal.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni, problémát megoldani,

  • terhelhető és kezdeményező,

  • jó a szervező-, és kommunikációs készsége,

  • szeretne átfogó képet kapni egy vállalat működéséről.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2016. március 15-ig - jövedelemigény megjelölésével - várjuk önéletrajzát és kézzel írt motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Szombathely
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol