www.cvonline.hu

Jogi előadó / jogi asszisztens

  • Az állásajánlat lejárt.

Cégcsoport

keres

jogi előadót / jogi asszisztenst

Feladatok:

  • Ügyvédek munkájának támogatása,
  • Elektronikus cégeljárás, csőd / felszámolási eljárás
  • Általános adminisztratív teendők ellátása (gépelés, szkennelés, fénymásolás, iktatás, posta, telefonok, ügyfelek)
  • Levelek, szerződések, nyomtatványok megírása
  • Földhivatali, cégbírósági, közjegyzői ügyintézés
  • Iratok kezelése, nyilvántartások vezetése
  • Jogi kutatás végzése, jogszabálykövetés

Elvárások:

  • jogi asszisztensi végzettség és / vagy jogi gyakorlat
  • MS Office, Windows ismeretek
  • Kreatív, elkötelezett, feladat orientált, problémamegoldó hozzáállás
  • “B” típusú jogosítvány
  • Ügyek önálló vitelére való képesség

Előny:

  • Angol, német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, kreatív csapat
  • Hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, XXI. ker.

Munkaidő:
8-17h

Jelentkezési határidő:
2016.09.30.

Kezdés várható időpontja:
2016.10.01.

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével kérjük megküldeni.

Munkavégzés helye Budapest XXI. kerület
Kategória Alapítvány / Non-profit, Asszisztencia / Adminisztráció, Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest