www.cvonline.hu

Jogi előadó (friss diplomás)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 990200
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi gyógyszerkereskedelmi partnercégünk részére keresünk munkatársat Legal Assistant pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • vezető jogtanácsos munkájának teljes körű támogatása,
  • jogi dokumentumok előkészítése,
  • szakmai fordítások előkészítése,
  • a cég munkatársaival való kapcsolattartás,
  • jogszabálykutatás,
  • jogi adminisztráció,
  • egyéb általános jogi előadói feladatok,

Elvárások:

  • jogi végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • angol nyelvtudás,
  • nagy munkabírás, elhivatottság,
  • ambiciózus, kooperatív, precíz munkavégzés,
  • önálló és csapatban történő munkavégzés,
  • magas fokú precizitás,

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalattal rendelkező frissen végzett jogász,

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai fejlődés;
  • önálló munkavégzés;
  • versenyképes bérezés;
  • színvonalas irodai környezet

Jelentkezése

Jelentkezését a Humán Centrum Kft. oldalán történő regisztrációt követően várjuk. Kérjük, hogy kiemelt figyelmet fordítson önéletrajza feltöltésére.