www.cvonline.hu
Jogi asszisztens/Behajtási ügyintéző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.05.15.
Hirdetés azonosító: 929691
lejárt

Kereskedelmi és polgári jog területén teljes körű jogi tanácsadást nyújtó ügyvédi iroda számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Peres és peren kívüli eljárások teljes körű adminisztratív ügyintézése
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (közjegyzők, bíróságok, végrehajtók, stb.)
  • Beadványok szerkesztése, levelezés, kommunikáció MOKK, VIEKR, e-FMH rendszerekben
  • Eljárásokkal kapcsolatos ügyfélkommunikáció, írásos és telefonos egyeztetés

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség, jogi asszisztensi szakképesítés előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben (pl. ügyvédi irodában, végrehajtó, közjegyző mellett vagy vállalatnál) szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Haladó MS Office ismeretek
  • Precízitás, ambíció és szorgalom
  • Önállóság, gyorsaság és hatékonyság
  • Jó elemző és kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Komoly szakmai háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Belső tréningek, képzések

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület
  • Munkaidő: H-P, 9-17:30

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.