www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • A hirdetés 745 napja lejárt

RETROAKTIV Követeléskezelő Kft

JOGI ASSZISZTENS

Sikeresen működő, az ország teljes területére kiterjedő tevékenységet végző behajtó cégünk részére keresünk jogi asszisztens végzettségű munkatársat.

Feladatok:

  • telefonos tárgyalások folytatása megbízóink kintlévőségeinek behajtása érdekében
  • ügyfelek elérhetőségének felkutatása
  • fizetési megállapodások megkötése, azok nyomon követése
  • aktív közreműködés a jogi eljárások vitelében

Elvárások:

  • Jogi asszisztens végzettség
  • Aktív gépírástudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • bevezető képzés a követeléskezelés területére
    (képzés során 90%-os teszteredmény elvárt)
  • hosszú távú munkalehetőség, képzések, tréningek
  • önálló, felelősségteljes munka
  • fiatal, dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem
  • felkészítést követően otthoni munkavégzés lehetőségét kínáljuk

Munkaidő:

6 vagy 8 órás munkavégzés, illetve rendelkezésre állás a cég nyitvatartási idejében
(H-P 08:00-20:00)

A munkavégzésre a törzsidő heti váltakozással: H-P 08:00-14:00, illetve 14:00-20:00

Munkavégzés helye:

Budapest XIX. kerület, próbaidő után otthon

Egyéb információk:

Pályakezdők és tanulmányaikat folytatók jelentkezését is várjuk!

Jelentkezzen a fizetési igényt tartalmazó fényképes önéletrajz megküldésével!

Jelentkezési határidő: 2015. december 3.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő