www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • A hirdetés 427 napja lejárt

Ügyvédi Iroda

keres

jogi asszisztenst

Feladatok:

  • Iroda munkájának támogatása, személyi asszisztencia biztosítása
  • Ügyfél kapcsolattartás, elektronikus cégeljárás
  • Felszámolási és végrehajtási eljárásokkal kapcsolatos jogi feladatok, ingatlanjog
  • Jogi eljárások, peres ügyek előkészítése, követése
  • Szerződések, jognyilatkozatok, belső szabályozó dokumentumok és egyéb jogi vonatkozású dokumentumok előkészítése, egyeztetése, illetve ellenőrzése, véleményezése
  • Iratok kezelése, nyilvántartások vezetése

Követelmények, elvárások:

  • jogi asszisztensi végzettség;
  • legalább középfokú angol és vagy német nyelvtudás;
  • legalább 2 év szakmai tapasztalat jogi munkakörben;
  • "B" kategóriás vezetői engedély, gépjármű-vezetésben való jártasság;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;

Előny:

  • felsőfokú angol és vagy német nyelvtudás
  • jogi diploma
  • önállóság, precizitás, megbízhatóság;
  • rugalmasság, alkalmazkodó-képesség, csapatszellem;
  • nyitottság, kezdeményező-készség;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • gyakorlatiasság, terhelhetőség;

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkakörnyezet
  • dinamikus, segítőkész csapat

Munkavégzés helye:

Budapest XI. ker

Jelentkezési határidő: 2015.11.05.

Kezdés várható időpontja: 2015.11.10.

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre küldjék.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő