www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 930856
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most az egyik nemzetközi könyvelői és jogi tanácsokkal foglalkozó partnercégünkhöz keresünk jogi asszisztenst.

Feladatok:

  • adatrögzítés
  • iratrendezés
  • postázás előkészítése és levélfeladás
  • telefonos tájékoztatás adás fogyasztóvédelmi ügyekben

Elvárások:

  • jogi asszisztens végzettségű vagy jogi asszisztens tanulmányokat folytató, vagy jogi egyetemi hallgató
  • magabiztosan Windows- (Word-, Excel-) program ismeret,
  • hatékony, felelősségteljes és precíz munkavégzés,

Munkaidő:  Hétfő-kedd-csütörtök napi 6 óra Hétfő-Csütörtök: 7.30-16.00
Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk akik augusztus 31-ig el tudja vállalni vagy tovább.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 900 Ft / óra diákbér
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Legyél Te barátaid fejvadásza!

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!