www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 924399
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Irodavezetés és adminisztráció jogi irodában

Feladatkör, felelősségek:    • iratkezelés, iktatás, postázás

• ügyfelekkel való kapcsolattartás

• titkársági teendők ellátása

• beszerzések

• irodai környezet rendben tartása (takarítás megszervezése)

• irodai könyvelési anyag előkészítése, számviteli bizonylatok vezetése

• cégiratok, fizetési meghagyások előkészítése

• JÜB ellenőrzések, nyilvántartások vezetése

• irodai vagyon nyilvántartása, kezelése

• ügyvédek, ügyvédjelöltek munkájának segítése, kiszolgálása

• házipénztár kezelése

• jogi beadványok előkészítése

• nyilvántartások kezelése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • legalább három év ügyvédi irodában, közjegyzőnél vagy bíróságon eltöltött joggyakorlat

• jogi asszisztensi végzettség

• cégeljárás, nyomtatványok professzionális ismerete

• TAKARNET használata

• JÜB rendszer ismerete, használata

• közjegyzői fizetési meghagyásos eljárás ismerete, alkalmazása

• számlázás, bizonylatok kezelése, rendszerezése

• Microsoft irodai ügyviteli rendszer alkalmazások magas szintű ismerete

• angol nyelv ismerete ( ügyfélkezelés szintjén)

• szakmai igényesség, kiemelkedő precizitás

• megbízható, önálló munkavégzés

Nyelvtudás:    Kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk budapesti, belvárosi ügyvédi iroda.

Egyéb:    Amit megbízónk kínál:

• kellemes munkakörnyezet

• hosszú távú együttműködés lehetősége

• folyamatos szakmai fejlődés érdemi feladatok ellátása révén

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.