www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • A hirdetés 914 napja lejárt

Ügyvédi Irodánk pályázatot hirdet

„jogi asszisztens”

munkatárs pozíció betöltésére:

Feladat:

A munkakörhöz kapcsolódóan a munkatárs feladata az Iroda közigazgatás jogi ügymenetének háttértámogatása.

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • a beérkező iratanyagok kezelése
  • jogi beadványok előkészítése
  • nyilvántartások kezelése

Elvárások:

  • szakmai igényesség,
  • megbízható, önálló munkavégzés;
  • nagyfokú munkabírás;
  • kreatív gondolkodásmód;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • idegen nyelv ismerete;
  • jó stressz tűrő képesség;
  • közigazgatási eljárásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fiatalos munkakörnyezet, dinamikus munkatempó;
  • hosszú távú, egyéni képességektől függő együttműködés lehetősége;
  • folyamatos szakmai fejlődés, érdemi feladatok ellátása révén.

Kizárólag e-mailben, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Közigazgatás / Államigazgatás
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő