www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • A hirdetés 850 napja lejárt

A Zöld Híd Régió Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. komplex hulladékkezelési közszolgáltatással foglalkozik. Cégünk kiterjedt szakmai, döntéshozói kapcsolat rendszerének és működésének folyamatos, a hatályos jogi előírásoknak megfelelő támogatására

munkatársat keresünk, aki a gazdasági társaság vezetőinek segít a belső vezetői koordinációs tevékenységek végrehajtásában, szakmai munkájában és támogatást nyújt a jogi ismereteket, tájékozottságot igénylő feladatok ellátásban.

Feladatai:

  • Szakmai szervekkel történő  ügyvezetői állásfoglalások jogi előkészítése.
  • Vezetői üzleti levelezés véleményezése.
  • Jogi dokumentumok, okiratok (pl. határozatok, idézések, értesítések, nyilatkozatok, belső szabályzatok, utasítások, beadványok, stb.) előkészítése, feldolgozása, ellenőrzése szakmai, alaki szempontból.
  • Jogi szakmai feladatokhoz kapcsolódóan ügyviteli folyamatok szervezése, irányítása, ellenőrzése.
  • Dokumentumok jogszabály szerinti nyilvántartása, kezelése, tárolása.
  • Megbeszélések, értekezletek, ülések, tárgyalások szervezésében való közreműködés, azokon való részvétel, munkaanyagok jogi előkészítése, emlékeztető készítése.
  • Jogi ügyek intézéséhez adat- és információgyűjtés, -tárolás, -feldolgozás.
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, egyéb szervekkel a jogi eljárásnak megfelelő munkavégzés érdekében.
  • Ügyfelek, partnerek, munkavállalók jogvitáinak, panaszos ügyeinek vizsgálata, eljárásokban való közreműködés.
  • Jogszabályváltozások követése.
  • A Kft. jogi képviseletét ellátó ügyvédi irodával való együttműködés.
  • Vezetők munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Jogi egyetemi végzettség és szakvizsga,
  • Több éves szakirányú tapasztalat,
  • Önálló, megbízható, határozott, érdekérvényesítő személyiség,
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban.

Előny jelent:

  • Fogyasztóvédelmi referens képesítés,
  • Korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelésében való jártasság.

Munkavégzés helye:  Kerepes, Ökörtelek- völgyi Hulladékkezelő Központ.

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes javadalmazás,
  • Cafetéria

Pályázati anyagát bérigény megjelölésével (önéletrajz, végzettséget igazoló iratok, motivációs levél) „ Jogi asszisztens” jeligével az alábbi e-mail címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2014. november 30.

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő