www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • A hirdetés 787 napja lejárt

Budapesti ügyvédi iroda teljes munkaidős

jogi asszisztensi

pozícióba keres munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Jogi asszisztensi feladatok
  • Ügyvédek teljes körű adminisztrációjának ellátása, ügyeinek támogatása
  • Dokumentációk, ügyek nyilvántartása, rendszerezése
  • Egyszerű fordítási feladatok
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Megbeszélések, tárgyalások háttértámogatása

Követelmények:

  • Több éves releváns, komoly, nagy ügyfeleket kiszolgáló ügyvédi irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Magas fokú számítógépes felhasználói ismeretek
  • Vakon gépírni tudás
  • Önállóság és proaktivitás a munkavégzésben, ugyanakkor képesség a csapatmunkára
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Igényesség

Előnyök:

  • Az elektronikus cégeljárás ismerete
  • Jártasság a TAKARNET rendszer használatában
  • Fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárás elektronikus használatának ismerete
  • Jogügyletek Biztonságát Erősítő Adatszolgáltatási Keretrendszer

Fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzot várunk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő