www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

  • A hirdetés 825 napja lejárt

Az OTP Bank Jogi Igazgatósága munkatársat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A vezető munkaszervezésének támogatása

Megbeszélések, találkozók teljes körű megszervezése, dokumentáció előkészítése, üzleti utazásokkal, konferenciákon való részvétellel kapcsolatos átfogó ügyintézés, prezentációk készítése

  • Titkársági feladatok ellátása

banki belső szabályzatokkal kapcsolatos ügyintézés, iratkezelés, okiratok hitelesítésével kapcsolatos ügyintézés, bíróságokkal, cégbírósággal, való kapcsolattartás, kimutatások, jelentések készítése, általános asszisztensi feladatok ellátása

  • Kapcsolattartás

magyar és angol nyelvű telefonos kapcsolattartás és levelezés bankcsoporti és külső partnerekkel, szervezeten belüli és kívüli kapcsolattartás és az ehhez kapcsolódó adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás (középfokú szint, telefonos kommunikáció)
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • MS Office programok (különösen power point)  haladó szintű ismerete
  • Gépírás tudás
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Proaktivitás, feladatorientált attitűd
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó stressz tűrő és alkalmazkodó képesség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Jogi asszisztensi végzettség
  • MS Visio program ismerete
  • SAP ismerete

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését - kérjük, regisztráljon a www.otpbank.hu címen, karrierportálunkon 2014. október  20-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő