www.cvonline.hu

Jogi asszisztens

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 816096
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal multinacionális partnercégünk számára keresünk részmunkaidős munkatársat vagy ​​​​​szakirányú egyetemi tanulmányokat folytató hallgatót, jogi gyakornoki, részmunkaidős pozícióba, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Jogtanácsos mellett adminisztratív és kezdő jogi feladatok ellátása
  • Jogi osztály működésében való aktív közreműködés
  • Általános irodai feladatok ellátása
  • Munkatársak munkájának támogatása
  • Hivatali ügyek intézése
  • Munkaidő: hétköznap, napi 4-6 óra rugalmasan kezelve

Elvárások:

  • Folyamatban lévő jogi egyetemi tanulmányok ( nappali, levelező, esti tagozaton)
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Munkához történő talpraesett, kitartó hozzállás
  • Precizitás

Előnyt jelent:

  • Jogi tanulmányok

Amit kínálunk:

  • Jogtanácsos mellett széleskörű szakmai tapasztalatszerzés
  • Részmunkaidős foglalkoztatás
  • Gyakorlati tapasztalatszerzés számos jogterületen
  • Kiemelkedő, barátságos munkakörnyezet

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.